Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další vítězná neděle je za Námi

23. 12. 2007
Poslední zápasy před vánocemi nám zpříjemnili čekání na Ježíška. Dopadli nad očekávání dobře. V prním zápase kluci nastoupili proti sousedům z Písku. I když si písečtí Rejnoci brousili zuby na vítězství, naši kluci potvrdili formu z předchozích zápasů. Na obranu soupeřů musíme podotknout, že od poloviny první třetiny do konce zápasu byl v brance hráč z pole. Do vedení jsme se dostali ve 4. minutě zásluhou Míši Podlisky.Po této brance jsme se do sítě soupeře v první třetině trefili ještě pětkrát. I v naší brance skončili 3 puky. Podobný průběh měla druhá i třetí třetina. Celkové skóre na konci utkání bylo 17 - 6. Poprvé měli kluci mezi zápasy možnost jakožto domácí celek odpočívat. Do druhého zápasu nastoupili plni optimismu. Utkání se však nevyvíjelo od začátku tak, jak si kluci představovali. Tým Sušice byl před zápasem v druhé polovině tabulky, ale jeho výkon předčil naše očekávání.První třetinu jsme vyhráli 3-0 zásluhou souhry dua Pejša, Škoch. Ve druhé třetině soupeř snížil po samostatném nájezdu na 3-1, ale vícekrát se jim puk do naší branky dostat nepovedlo. Zato my jsme ve druhé třetině dali 4 a ve třetí 2 branky. Tímto úspěšným zápasem jsme se rozloučili s rokem 2007, ve kterém se nám vedlo nad očekávání dobře.

Sestava : Vojta Hejna, David Škoch, Daniel Pejša, Tomáš Král, Míša Podliska, Tomáš Dušek, Péťa Kolář, Míša Řezáč a Martin Šedivý.

Bodování proti Písku: Pejša Daniel 0 + 5, Škoch David 5 + 0, Kolář Petr 7 + 5, Podliska Michal 5 + 4, Řezáč Michal 0 + 1, Král Tomáš 0 + 1.

Bodování proti Sušici: Pejša Daniel 4 + 2, Škoch David 3 + 4, Šedivý Martin 0 + 1, Kolář Petr 1 + 1, Podliska 1 + 1.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

neděle smolná nebyla

(milevšťák, 24. 12. 2007 20:30)

Jen tak dál v novém roce, děláte Milevsku dobrou reklamu.

neděle byla smolná

(písečák, 23. 12. 2007 20:44)

Blahopřeji milevšťákům,vrátili jste nám sobotu.Až přijedete k nám tak se uvidí..........