Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to bylo v roce 2007

8. 1. 2008

Zhodnocení uplynulého roku a odehraných zápasů v listopadu a prosinci roku 2007.

 

Příprava na sezonu 2007/2008 probíhala od září do listopadu pod dozorem Romana Pecky. Tréninky byly pravidelně 2 krát týdně a docházka byla skoro 100 %. Někteří ještě někdy chodili trénovat se čtvrťákama, za což bych chtěl poděkovat trénérovi P. Bauškovi. Náš tým byl sestaven ze dvou skupinek kluků. Tu první tvořili kluci, kteří hráli už minulou sezonu „ Daniel Pejša, Péťa Kolář, David Škoch, Michal Podliska, Vojta Hejna“. Druhá skupinka se tvořila v průběhu přípravy „ Tomáš Dušek, Dominik Trepka, Martin Šedivý, Tomáš Král, Michal Řezáč, Daniel Kolář a Patrik Plocha “. Třetí partičku tvoří brankáři Kristián Kolář a Matěj Stráňka.

Už v přípravných zápasech byl vidět obrovský skok oproti zápasům odehraným v minulé sozoně.  Kluci se tzv. otrkali a to se projevilo i na výsledcích. V přípravných zápasech jsme si postupně poradili s Táborem, Pískem i s Českými Budějovicemi. Výsledky jsme nijak nepřeceňovali. Jak víme „ dětí hokejistů “ je všude málo a například náš tým tvoří hráči ročníků 1999 až 2002. Podobná situace je u většiny našich soupeřů, což se projevuje na výkonnostních rozdílech  mezi jednotlivými hráči.

 

1. kolo na Hluboké nad Vltavou

K prvnímu zápasu jsme zajížděli na Hlubokou nad Vltavou, kde nás čekali zápasy proti domácímu celku z Hluboké a HC České Budějovice “ B “. Oba dva zápasy jsme s přehledem zvládli a připsali jsme si do tabulky dvě výhry. Podrobná reportáž ze zápasů v článku“Na Hluboké jsme byli 100 procentní “

 

2. kolo v Českých Budějovicích

V dalším kole nás přivítali České Budějovice, kde nás čekalo budějovické “A“ mužstvo a silný Jindřichův Hradec. První zápas proti domácímu celku jsme zvládli na “1“. Kluci byli od začátku lepším týmem a s chutí si zastříleli. Ve druhém utkání nás čekali mladíci z Jindřichovo Hradce a až ve třetí třetině jsme otočili zápas, který byl nejtěžší v uplynulém roce 2007. Podrobná reportáž v článku“ V neděli to byla nejdřív pohoda a potom drama “

 

3. kolo ve Veselí nad Lužnicí

Ve Veselí nad Lužnicí nás kromě domácího celku prověřil další silný celek ze Strakonic. První zápas s domácím týmem jsme odehráli opět excelentně a kluci si to vychutnávali od začátku do konce. Druhý zápas proti Strakonicím byl zcela vyrovnaný boj se šťastným koncem pro nás. Podrobná reportáž v článku“ Stále bez prohry “

 

4. kolo v Milevsku

Až ve čtvrtém kole jsme se ukázali domácím fanouškům v Milevsku, kde nás čekali Písek a Sušice. Obě dvě utkání jsme odehráli zodpovědně a dovedli do vítězného konce. Soupeři z Písku i ze Sušice byly však důstojnějšími soupeři, než by konečné výsledky naznačovaly.

Podrobná reportáž v článku“ Další vítězná neděle je za námi “

 

Závěrem bych chtěl našim tzv. “ milevským druhákům “ poděkovat a doufám, že jim forma vydrží i v roce 2008. Ze zatím odehraných 8 zápasů bych připomenul vítězství s J. Hradcem a se Strakonicemi. V těchto dvou, zatím nejtěžších utkáních, si kluci dokázali, že je v jejich silách hrát a někdy i vyhrát zcela vyrovnané zápasy.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fans

(Shrnutí sezony, 10. 1. 2008 11:32)

Velmi pěkně se to čte, jen aby to vydrželo

Poděkování

(Milevšták, 9. 1. 2008 9:37)

Děkujeme za krásné shrnutí lonského roku