Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na Hluboké jsme byli 100 procentní

2. 12. 2007

Dlouho očekávaný den pro Naše kluky byl na Hluboké " VÍŤEZNÝ ". Počasí, kterého jsme se obávali, protože na Hluboké se hraje pod širým nebem, Nám přálo a i výsledky obou dvou zápasů byli podle našich představ. V prvním zápasu jsme nastoupili proti "béčku" Českých Budějovic. Od začátku do konce zápasu jsme střídali pravidelně dvě čtyřky, které nenechali soupeře vydechnout. Všichni kluci zaslouží za předvedený výkon velkou "1". Skore se na konci zápasu zastavilo na čísle 21 - 1 pro Milevské borce. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti domácím "rytířům". Začátek zápasu se podobal prvnímu utkání. Vedení jsme se ujali hned v úvodu zápasu, ale postupem času se začala hra vyrovnávat. První třetinu jsme vyhráli 4 - 2. Ve druhé třetině jsme opět nabrali dech a soupeři jsme zase odskočili na rozdíl 6 branek. Třetí třetinu jsme vyhráli 4 -3 a konečný výsledek byl 12 - 5. Ve druhém utkání se projevilo, že klukum ubývali síly, ale i tak dovedli zápas do vítězného konce.

Sestava : Stráňka Matěj, Pejša Daniel, Škoch David, Trepka Dominik, Dušek Tomáš, Kolář Petr, Král Tomáš, Hejna Vojta, Podliska Michal.

Bodování proti Č.Budějovicím : Pejša Daniel 2 + 7, Škoch David 7 + 2, Trepka Dominik 1 + 0, Dušek Tomáš 0 + 1, Kolář Petr 8 + 3, Hejna Vojta 1 + 4, Podliska Michal 2 + 3.

Bodování proti Hluboké : Pejša Daniel 3 + 2, Škoch David 2 + 2, Dušek Tomáš 0 + 1, Trepka Dominik 0 + 1,Kolář Petr 5 + 1, Hejna Vojta 0 + 2, Podliska Michal 2 + 2, Král Tomáš 0 + 1.

Střelcem tohoto víkendu se stal Péťa Kolář a nahrávačem Daniel Pejša.

Příští týden zajíždíme do Českých Budějovic, kde nás čekají tvrdší oříšky. 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář