Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příbram 18.11. 2007 nedorazila, problém vyřešen

18. 11. 2007

Boj proti svým „ MODŘÍ “ proti „ ŽLUTÝM “

 


        V neděli 18.11. 2007 v 8.10 hodin se nám z telefonu ozvalo „ nezlobte se , ale na zápas do Milevska se nedostavíme, protože Nám onemocnělo hned několik dětí “.Naši kluci byla tak nažhaveni na zápas, že tomu nikdo nechtěl věřit. Ale vše zlé je k něčemu dobré. Místo naplánovaného přátelského zápasu proti HC Příbram jsme sehráli zápas „ MODŘÍ “ proti ŽLUTÝM “. Sešlo se celkem 15 hráčů do pole a 2 brankáři, kteří byli rozděleni na modrý a žlutý. Za modrý nastoupili čtyři třeťáci plus tři „ začínající kluci “ a za žlutý šest borců ročníků „ 1999 a 2000 “ a dva nejmladší „ 2002 “. Samotný zápas byl vyrovnaný od začátku do konce a skore se zastavilo na čísle 13 - 10 pro žluté. Modří na oplátku vyhráli 2-1na samostatné nájezdy, které se prováděli po utkání.

ŽLUTÍ

Kolář Kristián

Kolář Petr, Škoch David, Kolář Daniel, Podliska Michal

Prášek Lukáš, Pejša Daniel, Řezáč Michal, Hejna Vojta

MODŘÍ

Stáňka Matěj

Pecka Dominik, Linhart Kryštov, Král Tomáš, Šedivý Martin

Pokorný Martin, Kašpar Dominik, Trepka Dominik

 

Závěrem bych chtěl opět poděkovat rodičům a dětem za účast !!!!!!

Už se těšíme se na první víkend v prosinci, kdy Nás čeká první mistrovské utkání na otevřeném zimním stadionu v Hluboké nad Vltavou.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Účast

(Škochovi, 18. 11. 2007 12:01)

Tak jsme se sešli v téměř plném počtu, vybaveni posilami. A jaký byl výsledek? Asi se tantami šíří rychlostí blesku, proto na poslední chvíli svou účast odvolal soupeř. Že by se lekl? Při pohledu na naše borce se mu ani nelze divit. Ale ne všichni hned hází flintu do žita. Když se bojí cizí, postavili jsme si dva týmy z vlastních zdrojů. Nemohli jsme přece zklamat takové množství fanoušků, kterých se tentokrát sešlo opravdu hodně. Někteří dorazili rovnou z víkendové akce, někteří si pár minut pospali. Jen tak dál

K utkání s Příbramí

(Vedoucí, 16. 11. 2007 20:15)

Omluven je zatím jenom Tomáš Dušek, ostatní zatím zdraví.Při neúčasti budou tvrdé postihy rodičů " ve sportu"

hokej

(neznámé, 16. 11. 2007 12:43)

pokud se sesejdem v plné sestavě tak je to jasný