Jdi na obsah Jdi na menu
 


V neděli to byla nejdřív pohoda a potom DRAMA

10. 12. 2007

Neděle 9.12. 2007 je za Náma. V pravé poledne jsme rozehráli své první utkání proti domácímu celku z Českých Budějovic. Do zápasu jsme nastoupili s deseti hráči do pole a Kristiánem Kolářem v brance. Do vedení jsme se dostali ve třetí minutě, kdy se jako první trefil Míša Podliska a po něm postupně David Škoch, Daniel Pejša, Tomáš Dušek a Péťa Kolář.  Během zápasu se projevila větší zkušenost některých Našich hráčů, kteří už měli možnost hrát v loňském roce. Pochvalu ale zaslouží především nováčci, kteří nastoupili ke svým prvním zápasům a makali až do konce. Ti starší už druhou polovinu zápasu tzv. "VYPUSTILI" .Během zápasu jsme jeli jeden samostatný nájezd, který ač nedal výborně provedl Míša Řezáč.Nakonec jsme nasázeli do branky soupeře 18 branek a jeden puk skončil v Naší síti. To byla pohoda, DRAMA je v následujícím článku.

Pokračování nedělního odpoledne

Po krátké pauze jsme nastoupili ke svému druhému zápasu proti Jinřicháči a bylo to drama se štastným koncem. Hned od začátku na Nás soupeř vlítnul, že kluci nevěděli, kde jim hlava stojí. První branku dal v 5 minutě soupeř a v celé první třetině byli kluci z Jinřicháče rychlejší a důraznější. Na konci první třetiny se Nám podařilo vyrovnat zásluhou Davida Škochů, kterému přihrával Daniel Pejša. Druhá třetina začala jako první náporem hradečáků, kterým se podařilo odskočit na rozdíl dvou branek na 3 - 1. V této době Nás v brance podržel Kristián Kolář a jeho jmenovec Péťa Kolář zavelel ve 27 minutě k obratu v utkání, kdy snížil na rozdíl jedné branky. Vyrovnání hned za 2 minuty zařídil Daniel Pejša na konci druhé třetiny. Do třetí třetiny jsme udělali změny v sestavě, abychom nenechali soupeře rozjet jako v první a druhé třetině. I když jsme hned ve 32 minutě opět inkasovali, tak jsme potom zápas otočili, když jsme poslední třetinu  vyhráli 5 - 3 a konečný výsledek 8 - 6 pro Naše kluky.

Sestava : Kristián Kolář, David Škoch, Daniel Pejša, Martin Šedivý, Tomáš Dušek, Tomáš Král, Péťa Kolář, Míša Řezáč, Míša Podliska, Vojta Hejna a Trepka Dominik.

.

Bodování proti Č.Budějovicím : Pejša Daniel 2 + 5, Škoch David 5 + 2, Dušek Tomáš 1 + 0, Kolář Petr 6 + 4, Hejna Vojta 0 + 3, Podliska Michal 4 + 3.

Bodování proti Jinřichovu Hradci: Pejša Daniel 3 + 1, Škoch David 2 + 2, Kolář Petr 3 + 1, Hejna Vojta 0 + 1, Podliska Michal 0 + 1.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ještě dodatek :-)

(Jaromír Pytlík, 11. 12. 2007 12:34)

Borci se nesložili, složila se nám akorát obrana a když k tomu přičtu parádní "vlastenec" dopadlo to tak jak to dopadlo :-)Ale bylo to pěkný to jo....

Děkuji za souhlas

(Jaromír Pytlík, 11. 12. 2007 11:57)

Jsem rád,že se mnou souhlasíte :-) Natáčíme si všechna utkání a video takže trochu obrázek máme :-)))

Trefil to.

(Kolář Jiří, 11. 12. 2007 4:55)

Vývoj utkání při první třetině nikoho z Hradce nenechal napochybách že je to jasná záležitost,
ale po sedmi neproměněných golovkách se jejich borci složily.Poté trojice Kolář,Škoch,Pejša roztočily kolotoč.Zatím z mého pohledu nejhezčí zápas sezony 2.tř.

Vajgar Jindřichův Hradec

(Škoch Radek, 10. 12. 2007 12:03)

Koukněte na"Oblíbené odkazy" na stránky Vajgaru Jindřichův Hradec,kde trenér hodnotí zápas J.H.-Milevsko.Myslím že to trefil sto%.