Jdi na obsah Jdi na menu
 


V Táboře jsme vydřeli dvě výhry

3. 3. 2008

Jak jsme bojovali v Táboře

Do nedělních zápasů v Táboře jsme nastoupili oslabeni, protože některé borce skolila nemoc. Většina zbývajících jsou mladší kluci, kteří hrají první sezonu a bylo to na naší hře znát. Přihrávek jsme si moc nedali, ale o to víc kluci bojovali a zaslouží si do jednoho velkou pochvalu.

V prvním zápase proti Táboru jsme se dostali do vedení ve druhé minutě, když se trefil Péťa. Hra byla od začátku do konce vyrovnaná a přelévala se z jedné strany na druhou. Do konce první třetiny jsme dali ještě dvě branky - v 5. a 12. minutě. Malí Kohouti nám vstřelili kontaktní gol v 15. minutě. Byla to však naštěstí jediná branka, kterou Matěj propustil za svoje záda. Obraz zápasu ve druhé i třetí třetině byl stejný, hra vyrovnaná a my jsme stříleli goly. Do branky soupeře se trefili ve druhé a třetí třetině Péťa a Dan, kteří splnili to, co jsme jim během zápasu říkali, že musí vzít více odpovědnosti na sebe. Nakonec jsme se po konečném hvizdu rozhodčího radovali z vítězství 7 - 1.

Po chvilce odpočinku jsme nastoupili proti obávanému J. Hradci. Začátek byl z naší strany jak z pohádky. V šesté minutě jsme vedli už 3 - 0. Ale sami jsme viděli, že soupeř nás chvilkami přehrával a že nehodil flintu do žita. To se také naplnilo v rozmezí 7. a 9. minuty, když Hradečáci snížili na rozdíl jedné branky. Nám se ještě podařilo v 10. minutě zvýšit náskok na 4 - 2, ale potom už se do konce třetiny trefoval jenom soupeř. První třetina skončila spravedlivou remízou 4 - 4. Tempo z první třetiny neopadávalo a i ve druhé přestřelka pokračovala. Do vedení 5 - 4 jsme se dostali v 19. minutě zásluhou Dana. Neradovali jsme se dlouho, protože hned ve 20. minutě bylo vyrovnáno. Naším jediným střelcem ve druhé třetině byl Dan, který do soupeřovy branky zavěsil další dva goly. Pravdou je to, že branka, kterou dal ze samostatného nájezdu, platit neměla. Ale to nebyl jediný omyl rozhodčího, který netrestal fauly a zápas byl chvilkama dost vyhrocený. I když byl stav po druhé třetině 7 - 5, museli jsme klukům opakovat, že zdaleka není vyhráno. Ve 32. minutě Péťa zvýšil na 8 - 5, ale soupeř hned v následující minutě snížil. To byla však k naší radosti poslední branka v Matějově síti. Ve třetí třetině tempo trochu upadlo a nám se podařilo vytáhnou výsledek na konečných 12 - 6. Radost měli naši borci obrovskou, protože jsme se tohoto zápasu trochu báli.

 

Hodnocení : Role střelců splnili Dan a Péťa a zbytek mužstva příkladně bojoval za vítězství. Je jasné, že nikdo nemůže hned plnit úkoly, které dostane. Ale oba dva odehrané zápasy nám s přibývajícími minutami ukázaly, že každý souboj o puk dává našim malým hokejistům hodně zkušeností do budoucna. Příkladem byl obraz hry ve třetí třetině proti Hradečákům, kdy se naši obránci snažili seč mohli zastavit soupeřovy rychlé útočníky. 

Sestava
: Matěj Stráňka, Péťa Kolář, Daniel Pejša, Tomáš Dušek, Tomáš Král, Patrik Plocha, Trepka Dominik, Šedivý Martin a Řezáč Míša

Bodování proti Táboru : Pejša Daniel 2 + 0, Kolář Petr 5 + 0, Trepka Dominik 0 + 1, Král Tomáš 0 + 1, Řezáč Míša 0 + 2, Plocha Patrik 0 + 2, Dušek Tomáš 0 + 1

Bodování proti J. Hradci : Pejša Daniel 4 + 0, Kolář Petr 8 + 0, Plocha Patrik 0 + 2, Řezáč Míša 0 + 3, Král Tomáš 0 + 2, Trepka Dominik 0 + 2, Dušek Tomáš 0 + 1, Šedivý Martin 0 + 1.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fanda

(Gratulace, 4. 3. 2008 6:40)

Kluci všichni jste dostali 1.