Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sobotní zápas se Sedlčanama byl pro naše kluky výbornou přípravou do dalších zápasů, které nás ještě čekají.Přišli úplně všichni a to bylo účelem tohoto přátelského zápasu. Naše borce jsme rozdělili na "mladší modré" a "strarší žluté". Oba dva zápasy se hráli na 2 x 15 minut, potom si kluci zkusili nájezdy, znovu 2 x 15 minut a na závěr znovu nájezdy. Hrálo se celkem 1,5 hodiny a myslím, že si všichni zahráli dost a dost. Výsledek těchto zápasů nebyl tentokrát vůbec důležitý, ale pro úplnost naši menší  modří prohráli 2 - 0, když jsme obě branky dostali úplně na konci zápasu.Větší žlutí naopak vyhráli asi 12 - 1, když se také více prosazovali až ke konci zápasu. 

Sestava modrých : Do branky nastoupil Matěj Stráňka, před ním se střídali dvě "čtyřky". V té první hráli Tomáš Dušek, Dominik Trepka, Martin Šedivý a Tomáš Král. Druhou čtyřku tvořili Vojta Hejna, Míša Řezáč, Patrik Plocha a Daniel Kolář.

Sestava žlutých : Branku hájil Michal Otto, který jinak nastupuju v mistrovských zápasech za vyšší ročník. Aby jsme doplnili počet hráčů, tak jsme si od třeťáků vypůjčili Lukáše Práška, Martina Pokorného a Dominika Kašpara. Z našich dvojkařů se na ledě proháněli Daniel Pejša, Péťa Kolář, David Škoch a Míša Podliska. 

Hodnocení : Modří makali, že už jim ke konci zápasu docházeli síly. Průběh zápasu byl vyrovnaný od začátku, až do samotného závěru zápasu. Obraz hry byl vyrovnaný i u žlutých, za které výborně zachytal vypůjčený "Michal" a pustil za svá záda pouze jedinou střelu.

Závěr : Spopkojenost byla na po zápasech obou stranách a jsme dohodnutí s dnešním soupeřem, že musíme tento dvojzápas zopakovat a to začátkem dubna v Sedlčanech. Hlavně menší kluci, kteří si při mistrovských zápasech tolik s pukem nepohrajou dneska dokázali, že to umí i oni. Chce to jenom čas a vydržet.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prima sobota

(David, 17. 3. 2008 20:33)

V sobotu to bylo fajn, moc se mi zápas líbil.Už se těším na odvetu v Sedlčanech.Aspoň se nebudu doma nudit.Vzkaz pro kluky ze Sedlčan: "Těšte se, proženeme vás!!!"