Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak a je to za námi. Spíše než z titulu "hospodářky" bych chtěla něco napsat za nás, za rodice malých hokejových hvězdiček. Kluci byli celý den úžasný. Nejen že uhráli všechny 4 zápasy se stoprocentním nasazením, ale i o přestávkách zbytečně nepřiďelávali rodičům starosti. Jako organizátoři měli totiž rodiče v této době nejvíce práce. Také bych se chtěla připojit k poděkování. To patří nejen všem již uvedeným, ale i sponzorům, díky jejichž štědrosti jsme mohli udělat dětem radost nejen občerstvením v šatnách, ale i drobnými dárky od velikonočního zajíčka. Za výbornou atmosféru při zápasech děkuji našemu týmovému bubeníkovi Jirkovi(ten asi dneska ruku necítí) a všem našim fanouškům. Velký dík patří i týmovému fotografovi p. Pelichovi, který obětavě v průběhu celého dne pobíhal po zimním stadionu a cvakal spouští. Bohužel se včera nedostavil do Sportu, abychom mu mohli poděkovat, tak vzkaz pro něj: "Budeme 19.4. v Oseku. Jsi srdečně zván. Odměna tě tam nemine.". Nezastupitelný také byl časoměřič p.Smrt, jemuž také děkujeme, stejně jako týmu záchranářů (p. Chochole,p.Herout,pí. Hejnová),kteří bděli nad zdravím našich malých hokejistů po celou dobu turnaje. Největší dík však patří vedoucímu mužstva 2. tříd p.Petrovi Kolářovi za dokonalou organici turnaje, propagaci formou plakátů vylepených po celém městě a perfektní přehledné tabulky, na které byl obzvlášť hrdý.A nakonec to nejlepší, stejně jako včera. DĚKUJEME p. Jiřímu Kolářovi za vyhlášení výsledků turnaje a zazpívání české národní hymny. A pár slov na závěr. Bylo to náročné, ale stálo to za to. Velkou odměnou pro celý tým pořadatelů bylo poděkování od některých rodičů pozvaných hokejistů a spokojené úsměvy na tvářích malých borců.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Bubáka

(Milevšták, 26. 3. 2008 11:42)

Budem se moc těšit

Poděování

(Bubak13, 25. 3. 2008 20:20)

Jménem IHC Písek 2. třídy taktéž děkuji za uspořádání turnaje. P.S. příští rok ve "trojkách" Vás už porazíme :-)

Pro Stáňu Š. a Petra K.

(Hejnovi, 24. 3. 2008 14:56)

Také my bychom chtěli Petrovi a Stáně moc poděkovat, že tento den byl velkým zážitkem nejen pro děti, ale i pro rodiče. Všechno to bylo tak krásně "sehrané", že málo kdo si vůbec dokáže představit tu práci a kontrolu nad tím, aby vše takto klaplo. A i když se někde občas vyskytne nějaký ten mráček, díky Vám dvěma hned zas vyjde sluníčko. DĚKUJEME!

Pěknej

(Míra, 23. 3. 2008 21:20)

Pěknej turnaj, hlavně kvalitně obsazenej, víc takovejch turnajů...

Podekovani

(JH -1.tr. Letci Letnany, 23. 3. 2008 20:13)

Dekujeme za perfektne zorganizovany turnaj. Na www.letci.net budete mit v dohledne dobe video ze vzajemneho zapasu.

Skvělý turnaj

(STRANKOVI, 23. 3. 2008 17:13)

Velké poděkování patří i tobě Stáňo.Velikonoční nadílka pro děti na šatny byl super nápad.Děti to určitě ocenily,protože vůbec nic nezbylo.Celý den jste se perfektně o všechno s Petrem Kolářem starali a proto všechno probíhalo tak jak mělo.Za všechny děti i rodiče moc DĚKUJEME.